VIB

ازدحام مسافران در صف های بازرسی، پذیرش مسافر، کنترل گذرنامه و به تبع آن عدم امکان رعایت فاصله اجتماعی توصیه شده درهنگام شیوع ویروس کرونا، شرکت پرواز شرق پاسارگاد را تشویق به طراحی و اجرای پروژه ای کاربردی، جهت رفع این چالش مشترک بین مسافران، مدیران و گردانندگان فرودگاه و شرکت های هوائی نمود.

برای نخستین بار در ایران، مسافران شرکت های هوائی قادرند با استفاده از خدمات VIB، ساعتها پیش از پرواز و در محل اقامت خود کارت پرواز را دریافت و جامدان خویش را تحویل نمایند و سپس بدون نیاز به حمل جامدان و ایستادن در صفهای طولانی پذیرش مسافر، با خیالی آسوده سفر خود را آغاز نمایند.

کارکنان VIB قادر به صدور کارت پرواز مسافر و رسید جامدان در هر مکان بصورت online با بهره گیری از سیستم پذیرش مسافر شرکتهای هواپیمایی طرف قرارداد می باشند.

ورود به سایت vibgroup.ir

جامدان مسافران در هنگام پذیرش توسط کارکنان VIB مهروموم و بسته بندی شده سپس توسط ون های مجهز به دوربین و مکان یاب جهت تحویل به شرکت های هوائی به فرودگاه ارسال می شود.

در صورت تمایل به دریافت خدمات حضوری، مسافران می توانند بصورت شبانه روزی به مرکز عملیات VIB واقع در فرمانیه، مرکز خرید روشا مراجعه و کارت پرواز خود را دریافت کنند. این مجموعه بعنوان یک ترمینال فرودگاهی در ابعاد کوچکتر و با امکاناتی مشابه شامل کانترهای مدرن فرودگاهی، دستگاه های اتوماتیک بسته بندی، بازرسی X-Ray و سیستم اتوماتیک تسمه نقاله و پارکینگ اختصاصی به مراجعین حس خوب پذیرش در یک ترمینال مدرن را القا می نماید.

علاوه بر ارائه خدمات پایه صدور کارت پرواز و حمل جامدان، مسافرین VIB قادر به رزرو خدمات ممتاز VIB شامل دسترسی به گیت های اختصاصی بازرسی پلیس و گذرنامه و استراحت در لانج فرودگاه که عمدتا مختص مشتریان کلاس تجاری و خاص شرکتهای هوائی است نیزخواهند بود.

توریسم سلامت 

شرکت پرواز شرق پاسارگاد در حوزه گردشگری سلامت با نام تجاری IRANIPD، بیماران را از کشورهای مختلف برای ارائه انواع خدمات درمانی، جراحی های زیبایی، دندانپزشکی، ناباروری و معالجه سایر بیماری ها به ایران می آورد تا علاوه بر برقراری ارتباط بیماران با بهترین بیمارستان ها و مجرب ترین کادرهای درمانی با برنامه ریزی مناسب جهت بازدید از پتانسیل های گردشگری ایران خاطره ای خوش را از این سفر درمانی برای آنها حاصل کند.

خط مشی مجموعه IRANIPD به عنوان تسهیل گر خدمات گردشگری سلامت ، برقراری ارتباط مناسب میان بیماران و برترین بیمارستان های ایران با مجرب ترین کادر پزشکی می باشد تا ضمن بهره مندی از با کیفیت ترین خدمات درمانی، هزینه ای بسیار کمتر از کشور مبدأ شان را متحمل شوند .

تسریع روند برقراری ارتباط و پاسخگویی به بیمار، کاهش هزینه خدمات درمانی، تسهیل روند سفر و اخذ ویزا و همچنین رسیدن به جایگاه بهترین شرکت تسهیل گر در حوزه گردشگری سلامت در سطح بین المللی از اهداف این مجموعه است.

به جهت تسهیل ارتباط بیماران با این شرکت، IRANIPD علاوه بر دفتر مرکزی تهران، شیراز و مشهد (ایران)، در مسقط (عمان)، پاریس (فرانسه) و کوالالامپور (مالزی) نیز دارای دفتر و نمایندگی فعال می باشد.