درباره ما

شرکت پرواز شرق پاسارگاد با بیش از یک دهه سابقه در صنعت هوایی به عنوان نماینده انحصاری شماری از خطوط هوایی معتبر بین المللی، ارائه دهنده طیف کاملی از خدمات در زمینه فروش و بازاریابی، تور، گردشگری و خدمات فرودگاهی است.

سوابق کاری :

همکاری ما با AirAsia به عنوان تنها نماینده رسمی و شریک اصلی این خط هوائی در ایران به سال 2010 باز می گردد. شرکت هواپیمایی ایرآسیا، بزرگ ترین و محبوب ترین خطوط هوایی جنوب قاره آسیا به شمار می رود که تا کنون 11 سال پیاپی به عنوان بهترین شرکت هوایی ارزان قیمت در سطح جهانی معرفی و با هدف ایجاد موازنه ای موفق میان قیمت مناسب بلیط و ارائه سرویس مطلوب فعالیت دارد. شرکت پرواز شرق پاسارگاد در طی این مدت با پروازهای بدون توقف برنامه ای توسط ناوگان مدرن ایرآسیا، تهران را به کوالالامپور و سپس به اقصی نقاط قاره کهن توسط شبکه وسیع و گسترده این شرکت متصل نمود.

در زمان قطع پروازهای AirAsia در سال 2012 به علت بروز برخی چالشهای خارج از کنترل طرفین، زمینه ساز تاسیس شرکت جدید گردید و نیروهای حرفه ای و با تجربه پرواز شرق پاسارگاد در زمینه فروش و خدمات فرودگاهی در اختیار مجموعه جدید قرار گرفتند. این شرکت در سال های 2013 تا 2015 به عنوان نماینده رسمی flydubai درایران و از سال 2015 تا 2018 نماینده انحصاری شرکت های هواپیمایی Thai AirAsia X ،AirAsia Xو Aegean بوده است .

در حال حاضر شرکت پرواز شرق پاسارگاد به عنوان نماینده رسمی هواپیمائی ایرآسیا در ایران، قادر به صدور بلیط های SOTO شرکت هواپیمائی AirAsia میباشد.

علاوه بر ارائه خدمات توریستی، مسافری و فرودگاهی با استانداردهای بین المللی، شرکت پرواز شرق پاسارگاد فعالیت خود را در ارائه کامل خدمات واردات و صادرات بار تجاری و شخصی شامل مراحل اداری، عملیاتی و حمل و نقل کالا را نیز آغاز نموده است.

این شرکت در راستای مقابله با بیماری کووید 19 و حفظ فاصله اجتماعی افراد برای پیشگیری از سرایت بیماری در حوزه ترمینالی ، کاهش استرس و آرامش بیشتر برای مسافران خطوط هوایی ، به زودی خدمات نوین فرودگاهی خود را تحت نام تجاری VIB ارائه می دهد.

این شرکت هم چنین با ورود به صنعت گردشگری سلامت با نام تجاری IRANIPD موجب رونق هر چه بیشتر این صنعت و ارز آوری برای کشور عزیزمان گشته است.